طراحی سایت در اصفهان

اهمیت داشتن وب سایت در اصفهان :

وب سایت، یکی از دلایل پیشرفت کسب و کار شما است. مردم این روزها برای برآورده شدن نیازهایشان در اینترنت به دنبال راه چاره هستند. از آنجایی که تیم ما در اصفهان مستقر است تصمیم بر این شد که تمرکز خودمان را در شهر زیبای اصفهان قرار دهیم ولی هیچ محدودیتی برای ما وجود ندارد. ما مشتریانی در تهران ، شیراز و آباده داریم و درحال توسعه کارمان هستیم.

با توجه به اینکه اصفهان ، یکی از شهرهای صنعتی و یکی از مناطق اقتصادی ایران می باشد ، کسب و کار ،رونق خاصی دراین شهر دارد و از آنطرف بنگاه های اقتصادی نیاز به بیشتر دیده شدن و رقابت دارند که با بستر اینترنت و داشتن سایت عملی میباشد. تیم ما با طراحی حرفه ای سایت و بهینه سازی آن ، شما را در موقعیت حرفه ایی قرار میدهد.

طراحی انواع وب سایت ها

با وجود تنوع زیاد کسب و کارها و بنگاه های اقتصادی ، طراحان و توسعه دهندگان وب باید وب سایت هایی مرتبط با هرکدام از آنها طراحی کنند که برازنده آن حرفه باشد.

انواع وب سایت ها شامل وب سایت شرکتی ، وب سایت فروشگاهی ، وب سایت های مرتبط با کلینیک های درمانی و پزشکی و دندانپزشکی ، وب سایت های ورزشی ، وب سایت های خدماتی ، وب سایت های صنعتی ، وب سایت های هنری ، عکاسی و وب سایت های شخصی میباشد .تیم ما با تحلیل کسب و کار شما بهترین قالب ها را برای شما درنظر میگیرند که مناسب با کارشما و سلیقه شما هست. ما قبل از طراحی و یا راه اندازی سایت ، همه نظرات و سلیقه ی شما را جویا می شویم. برای نمونه از رنگ بندی سازمانی و شرکتی شما و رنگ بندی لوگو شما سوال میشود تا وبسایت شما با این رنگ بندی طراحی و راه اندازی شود.

طراحی سایت رِسپانسیو یا واکنشگرا

رسپانسیو بودن وب سایت به این معنا می باشد که سایت شما به گونه ایی طراحی شود که قابلیت کوچک نمایی و بزرگ نمایی تصاویر ، سایز فونت ها و … را در انواع دستگاه ها داشته باشد و قابلیت خوانایی و نمایش آن با بهترین حالت ممکن حفظ شود. از آنجایی که امروزه همه علاوه بر کامپیوتر و لپ تاپ با موبایل و تبلت به اینترنت کانکت هستند، بنابراین این قابلیت بسیار مهمی میباشد که ما به آن اهمیت می دهیم تا

طراحی سایت با اصول برای سئو

داشتن سایت بسیار در موفقیت کسب و کار مهم میباشد اما در این بازار پر رقیب کافی نمی باشد.

ازین رو سایتی که برای کسب و کار خود در نظر میگیرید باید به نحوی طراحی شود که برای موتور جستجوی گوگل بهینه باشد تا بتوانید بین رقبا در گوگل بهتر دیده شوید.ازینرو ما سایت مشتریان را از پایه بصورت اصولی طراحی میکنیم که در آینده اگر مشتری تمایل به دیده شدن بیشتر در گوگل داشت به مشکل برنخورد و خیلی راحت بتواند سایت را به سئوکار بسپارد.

تماس با ما

برای داشتن وب سایت حرفه ایی و برآورد قیمت با ما تماس بگیرید